راهکارهای نرم افزاری رادمهر

درباره ما

راهکارهای نرم افزاری رادمهر

رادمهر در یک نگاه

رادمهر در سال ۱۳۸۶، با بیم و امید در فضای وب جوان آن سالها شروع به کار کرد. امروز، شرکت رادمهر یکی از موفق ترین شرکتهای نرم‌افزاری بخش خصوصی است؛ در سال ۹۱ با کنار هم چیدن ایده ها و با رایزنی های بسیار هدف بزرگی را که مدت ها در سر داشتیم جامه ی عمل پوشاندیم! هدف گردهم آوری بهترین ها به منظور بهره وری از تجربه ی اولین ها و  پرورش خلاقیت استارت آپ های آینده دار؛ و اینک با گستره ای از خدمات متنوع، با پشتوانه ی مشتریانی از سرتاسر دنیا و با کمک نیرویی متخصص آماده ی خدمت رسانی هرچه بیشتر هستیم.

ما معتقدیم فناوری نوین یک هنر است! و طعم این هنر را به تمام مشتریان خود خواهیم چشاند.

رادمهر با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسات خصوصی و دولتی، می‌کوشد کسب‌ و‌کار مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ و تخصص ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع نرم افزاری، سیستم‌های اطلاعات مدیریت و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است و همیشه سعی کرده ایم به روز، متعهد و در یک کلام بهترین باشیم.

در سال‌های اخیر، شرکت رادمهر توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم. راهکار های نوین، سیستم های تحت وب، استفاده از ابزارهای به روز و گسترده، همه بخشی از روند و روش ما برای طرح ریزی و انجام پروژه هاست.

امروز شرکت رادمهر ترکیبی از بهترین هاست؛ شرکای تجاری با پیشینه ی روشن، شرکت های زیر مجموعه فعال و همکاران جوان، خلاق و پرانرژی آینده ی تجاری و ارائه ی خدمات با کیفیت را به مشتریان تضمین می کنند.

 

فعالیت‌های اصلی شرکت رادمهر

  • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری کسب وکار تجاری بر اساس فرایندهای عملیاتی سازمان‌های متوسط و بزرگ در صنایع مادر، تولیدی، خدماتی و بازرگانی
  • ارائه‌ راهکارهای نرم‌افزاری برای کسب وکارهای کوچک
  • ارائه‌ راهکارهای خاص فناوری اطلاعات برای سازمان‌ها و نهادهای دولتی
  • ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری
  • ارائه خدمات مهندسی شبکه‌های پیشرفته و امنیت اطلاعات

به زبان ساده ازکمک به پرورش ایده ها، مشاوره و برند سازی گرفته، تا اتوماسیون پیچیده ی سازمان ها، سیستم های بیمارستانی و پزشکی همراه شرکت ها و یار مشتریان هستیم.

خدمات طراحی، خدمات چاپی، خدمات برنامه نویسی، مشاوره، آموزش، راه اندازی و هزاران راهکار دیگر از کوچک به بزرگ از جمله خدمات رادمهر برای توسعه ی راهکارهای فناوری اطلاعات در ایران نوین هستند.

 

شرکت رادمهر در عرصه ی بین الملل

 

 

سرمایه‌های انسانی

نیروی انسانی متخصص، مهم‌ترین سرمایه‌ هر سازمان دانش‌محور است.  نیروی انسانی توانمند و متخصصی که بر پایه‌ نیازهای بازار، در محیطی دانش‌محور و دوستانه، به دنبال ارائه‌ بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستند بزرگترین سرمایه ی ماست.

رادمهر به تک تک عزیزانی که با عشق، هنر و خلاقیت خود را با تخصص و پشتکار همراه ساخته اند و نقشی -کوچک یا بزرگ- در این شرکت داشته اند، دارند و یا خواهند داشت مفتخر است و می بالد.

 

.: شرکت توسعه نرم افزاری رادمهر :.