راهکارهای نرم افزاری رادمهر

آشنایی با تیم

مهراد آریا

موسس و مدیر عامل

مهندس فناوری اطلاعات و مدیریت ارشد کسب و کار، کارشناس ارشد تجارت الکترونیک، بنیانگذار شرکت رادمهر، بنیاد فرهنگ ایران، دانشنامه آریاپدیا و چند پروژه ی دیگر. در حال حاضر به عنوان مدیرعامل شرکت رادمهر مشغول به کار است و همزمان سردربیر نشریه ی فرهنگ و یکی از مدیران ارشد ApexCH می باشد.

 

واحد پیشگر

مدیر ارشد اجرایی،CEO

مدیر پروژه های ApexCH و پروژه های وب پارسی از جمله ویکی پدیای پارسی، پروژه ی ایران من، پارسی پیک و آریومارکت. او از سال ۹۰ سهام دار و مدیر ارشد اجرایی شرکت رادمهر بوده مدیریت تمام تیم ها را به عهده دارد.

 

دکتر احد پیشگر

مدیر ارشد دانش، CKO

دکترای ادبیات جهان، عضو هیأت علمی دانشگاه، مدیر مسئول نشریه ی فرهنگ و مولف ده ها جلد کتب دانشگاهی. ایشان با سمت مدیریت دانش، رهبری پروژه های دانش بنیان و مشاوره در راهکارهای سازمانی را به عهده دارد.

 

مهرداد رادان

مدیر ارشد فنی، CTO

مهندس IT ، مدیر فنی ApexCH، تحلیلگر نرم افزار و متخصص SEO. با سمت مدیریت ارشد فنی ناظر فنی و مسئول کیفیت و ساختار تمام پروژه های نرم افزاری شرکت رادمهر است.

 

سولماز پیرزاده

مدیر روابط عمومی

کارشناس ارشد ادبیات فارسی؛ مدیریت دفتر مرکزی و مدیریت روابط عمومی شرکت به عهده ی اوست.

 

احسان نیکمرد

مهندس ارشد سلامت

کارشناس مهندسی پزشکی؛ مدیریت و نظارت بر پروژه های سلامت؛ از جمله بیمارستان ها، کلینیک ها، آزمایشگاه ها و همینطور سیستم های پزشکی و سلامت بر عهده ی اوست.

 

دکتر شقایق دلشاد

پزشک مشاور

پزشک؛ مشاور ارشد شرکت رادمهر در امور پزشکی و حوزه ی سلامت. وی ناظر بر محتوای تخصصی نرم افزارهای پزشکی و موارد مرتبط در این زمینه می باشد.

 

سعید خرامهر

برنامه نویس ارشد

مهندس نرم افزار؛ برنامه نویس ارشد شرکت رادمهر و مدیر پروژه های موبایل اپلیکیشن. متخصص در اکثر زبان های برنامه نویسی.