راهکارهای نرم افزاری رادمهر

لایسنس ها

لایسنس آنتی ویروس

بدون شک می توان امنیت را مهمترین و اساسی ترین ابزار برای ایجاد آرامش و توسعه در زندگی بشریت نام برد. خوشبختانه هم اکنون تکنولوژی موجب توسعه و پیشرفت زندگی شده و روز به روز در حال گسترش است. اما در این بین وجود امنیت به جزء جدایی ناپذیری از آن تبدیل شده است. آنچنان که  افراد شرور برای دستیابی به اهداف خود سعی در فریب کاربران و یا تجاوز به حریم خصوصی آنها دارند، دولت های زورگو و متجاوز فضای سایبر را محیطی مناسب برای خود دیده اند و روز به روز آن را نا امن تر از گذشته می کنند. اکنون دنیای مجازی تغییر کرده است و تبدیل به جبهه ای نو ظهور شده که حفظ امنیت در آن در واقع حفاظت از آرمان ها و ارکان اساسی یک جامعه می باشد.

 به همین منظور شرکت رادمهر تمام تلاش خود را جهت ارائه راهکارها، خدمات و محصولات منحصر به فرد و برجسته جهت ایجاد محیط های سایبری امن و مدیریت شده به کار گرفته است تا توانسته باشد به هدف اصلی خود که برداشتن گام کوچکی در جهت برقراری امنیت هرچه بیشتر در فضای سایبری کشور عزیزمان ایران است رسیده باشد. رادمهر اقدام به فروش و پشتیبانی محصولات امنیتی آنتی ویروس نموده است.

هدف ما تنها فروش محصولات نیست چرا که ما عقیده داریم که امنیت یک محصول نیست بلکه یک فرآیند است و همواره سعی می کنیم از راه های مختلف از جمله ارسال خبرنامه با مشتریان خود در ارتباط باشیم و اخبار روز امنیت و نکات ضروری را به اطلاعشان برسانیم.

به یاد داشته باشید هیچگاه رضایت مشتری به تنهایی، رضایت ما نیست بلکه امنیت و آرامش مشتری است که موجب رضایت کامل ما و صد البته رضایت وی می باشد.

لایسنس سیستم عامل